O FIRMIE

POZNAJ NAS

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego. Działamy głównie na terenie Polski, Niemiec i Ukrainy.

Przez lata zdobyliśmy bogate doświadczenie w obszarze działań HR. Naszymi Klientami są zarówno duże i znane, jak i mniejsze przedsiębiorstwa, prowadzące działalność w różnych branżach. Zatrudniamy zespół profesjonalistów w zakresie HR, który doskonale znają rynek pracy i wiedzą jak odpowiednio dopasować rozwiązania do potrzeb i oczekiwań Klienta.

Cechuje nas kreatywność w działaniu i umiejętność wykorzystania nowatorskich rozwiązań w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Jednocześnie stale skupiamy się na zachowaniu wysokiego poziomu obsługi Klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie pracy tymczasowej, dzięki czemu nasi Klienci mogą efektywnie funkcjonować w warunkach współczesnej gospodarki.

Zależy nam na tym, aby nasi Klienci odnosili sukcesy i byli jak najbardziej zadowoleni ze współpracy, dlatego aktywnie działamy na rzecz ich rozwoju. Równie ważną dla nas kwestią jest stałe wsparcie i podnoszenie kwalifikacji pracowników ISSP. W codziennej pracy kierujemy się szacunkiem, uczciwością oraz rzetelnością. Priorytetem są dla nas zawsze potrzeby Klienta i Pracownika

MISJA I WARTOŚCI

Naszą misją jest aktywne współtworzenie i doskonalenie rynku pracy, przy jednoczesnym dążeniu do uzyskania na nim pozycji lidera.

NASZE WARTOŚCI

ROZWÓJ

Nieustannie podnosimy i doskonalimy umiejętności naszych pracowników, dzieląc się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

INNOWACYJNOŚĆ

Wykorzystujemy nowatorskie i kreatywne rozwiązania w obszarze zarządzania personelem oraz obsługi Klienta.

PROSTOTA

Działamy w oparciu o przejrzyste i zrozumiałe zasady współpracy.

NASZE CELE

  • Ugruntowanie pozycji w gronie czołowych polskich firm, charakteryzujących się fachową i profesjonalną obsługą Klienta na najwyższym europejskim poziomie.
  • Stosowanie zasad przejrzystości, tj. właściwych, poprawnych
    i terminowych rozliczeń wynagrodzeń Pracowników oraz Klientów.
  • Zapewnianie Klientom jak największej satysfakcji z oferowanych przez nas usług, poprzez staranną realizację wszystkich ustaleń.

UCZCIWOŚĆ

Wymagamy od siebie i innych przestrzegania zasad wzajemnego szacunku i zaufania, dbając przy tym o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

WSPÓŁPRACA

Pracujemy razem jako zespół, przyczyniając się do osiągania wspólnych celów.

 

GRUPA ISSP

Jesteśmy holdingiem spółek, których zakres działań obejmuje m.in. usługi logistyczne, pracę czasową, obsługę kas, inwentaryzacje, badania marketingowe. Grupę ISSP tworzą spółki zatrudniające doświadczonych specjalistów, którzy zapewniają Klientom usługi najwyższej jakości.

ISSP Sp. z o.o. – praca tymczasowa obszar działania Polska (pracownicy z Polski i Ukrainy)

ISSP UA Sp. z o.o. – praca tymczasowa obszar działania Polska (pracownicy ze Wschodu)

Logistic Intelligence Services (LIS) – praca tymczasowa / pośrednictwo pracy, Team Services (obszar działania – Niemcy).

Logistic Personal Services (LPS) – praca czasowa (obszar działania – Niemcy).

INVENT Sp. z o.o. – usługi inwentaryzacyjne dla branży handlowej, logistyki i produkcji (obszar działania – Polska, Niemcy, Francja, Szwajcaria, Włochy, Luksemburg, Czechy, Austria, Słowenia, Albania).

Perspecto Marketing Systems – badania marketingowe skupiające się na pomiarze satysfakcji Klientów oraz jakości obsługi i działań promocyjnych.

Professional Personal Lease (PPL) – nowoczesne usługi zarządzania personelem oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi (obszar działania – Polska).

Jobbay – własny portal pracy

WŁADZE SPÓŁKI

Patrycja Pukmiel Prezes Zarządu

Związana jest z firmą ISSP od 2003 roku. Specjalizuje się w kontaktach z Klientami, negocjowaniem i finalizowaniem umów. Posiada ogromną wiedzę
i doświadczenie w zakresie współpracy z kontrahentami. Znajduje to odzwierciedlenie w nawiązywaniu silnych i trwałych relacji międzyludzkich, zarówno na szczeblu zarządzania kadrą pracowniczą, jak i reprezentowania firmy.

Krzysztof Tobolski Prezes Zarządu ISSP UA Sp. z o.o.

Z Grupą ISSP jest związany od 06.06.2003 roku. W zarządzie spółki ISSP UA zasiada od początku jej powstania. Sprawuje również funkcję Dyrektora Operacyjnego w ISSP SP. z o.o. Posiada wieloletni staż pracy oraz duże doświadczenie w branży usług personalnych. W swoich działaniach opiera się na perfekcjonizmie, a obiektywizm jest nieodłączną cechą podejmowanych przez niego działań. Wierzy, że rozwój firmy zapewnia zgrany, wykwalifikowany zespół. Jest człowiekiem obdarzonym ogromnym poczuciem humoru i autoironii. Jego umiejętności, wkład i zaangażowanie są nieocenione, a doskonałe zdolności interpersonalne pozwalają na utrzymanie dobrych i długofalowych relacji zarówno z pracownikami, jak i z klientem.