Oferta szczegóły

Home > Oferta szczegóły

ID oferty: 42

Magazynier

Miasto:

Gdańsk-Bysewo/ Kokoszki

Stawka:

od 18,00 do 19,00 zł/h

Opis oferty:

Firma ISSP Sp. z o. o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego klienta - jednego z liderów w branży modowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko - Magazynier.

Miejsce pracy: Gdańsk-Bysewo/ Kokoszki

Oferujemy:

  • pracę od zaraz.
  • pracę zmianową w dwóch systemach (6-14,14-22, 22-6 lub 6-18, 18-6).
  • regularne wynagrodzenie.
  • umowę zlecenie.
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Oczekujemy:

  • chęci do pracy.
  • dyspozycyjność.
  • odpowiedzialność i sumienność.
  • gotowość do pracy od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
  • prace porządkowe na terenie magazynu
  • doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: zgloszenia@issp.pl z dopiskiem w tytule: „magazynier-Gdańsk”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o.o. oraz ISSP UA Sp. z o.o. Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.