Oferta szczegóły

Home > Oferta szczegóły

ID oferty: 44

Magazynier

Miasto:

Szczecin – Dąbie (SSE Trzebusz)

Stawka:

20,00 zł/h

Opis oferty:

Firma ISSP Sp. z o. o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego klienta - jednego z liderów w branży meblowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Szczecin – Dąbie (SSE Trzebusz)

Oferujemy:

  • pracę od zaraz,
  • pracę zmianową (6-14, 14-22)
  • regularne wynagrodzenie,
  • bezpłatny dojazd taxi pl. Słowiański - praca - pl. Słowiański,
  • pyszne śniadania i obiady, świeże owoce,
  • umowę zlecenie,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

WYMAGANIA:

  • chęci do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • odpowiedzialność i sumienność,
  • sprawność fizyczna,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • gotowość do pracy od zaraz.

OBOWIĄZKI:

  • pakowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • obsługa komputera,
  • prace porządkowe na terenie magazynu,
  • doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy

Zainteresowane osoby prosimy o:

  • przesłanie CV na adres: zgloszenia@issp.pl z dopiskiem w tytule: „magazynier-Szczecin”,
  • kontakt telefoniczny pod numerem tel. 600020326 lub przesłanie sms o treści „magazynier-Szczecin” - na pewno oddzwonimy!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nie zapomnij o dodaniu klauzuli:

Administratorami Twoich danych osobowych są ISSP Sp. z o.o. oraz ISSP UA Sp. z o.o. Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.