Oferta szczegóły

Home > Oferta szczegóły

ID oferty: 25

Kasjer/sprzedawca w drogerii

Miasto:

Oleśnica

Stawka:

28,50 zł/h

Opis oferty:

Firma Instore Solution Services Polska Sp. z o.o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego klienta - rozpoznawalnej drogerii o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer – sprzedawca.

Miejsce pracy: Oleśnica

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • elastyczny grafik pracy;
  • stawkę godzinową 29,50 zł brutto/h dla osób uczących się oraz 28,50 zł brutto/h dla osób nieuczących się;
  • nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenia z obsługi kasy fiskalnej;
  • miłą atmosferę w pracy.
  • Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu.

Wymagamy:

  • pozytywnego podejścia do klienta;
  • dyspozycyjności;
  • rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • pełnoletności;
  • silnej motywacji do pracy

Zakres obowiązków:

  • dbanie o ekspozycję na półkach sklepowych;
  • obsługa klienta;
  • obsługa terminala płatniczego;
  • obsługa kasy fiskalnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: Administratorami Twoich danych osobowych są Instore Solution Services Polska Sp. z o.o. oraz Instore Solution Services Polska UA Sp. z o.o.

Pełne informacje wymagane art. 13 RODO zostaną przesłane w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie.