Oferta szczegóły de

Home > Oferta szczegóły de

ID oferty: 75

Komisjoner karmy dla zwierząt


Miasto:

Münster (Niemcy)

Stawka:

10,95 €/h

Opis oferty:

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Komisjoner karmy dla zwierząt

Miejsce pracy: Münster

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Zakres obowiązków:

 • - komisjonowanie karmy dla zwierząt przy pomocy wózka elektrycznego i skanera;
 • - pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki;
 • - inne drobne prace magazynowe.

Wymagania:

 • - gotowość do wyjazdu do Niemiec;
 • - chęć do pracy;
 • - mile widziane prawo jazdy i doświadczenie przy obsłudze wózków elektrycznych niskiego składu.
 • NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO I DOŚWIADCZENIA!

Oferujemy:

 • - zarobki ok. 1750 € brutto miesięcznie (10,95 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie;
 • - niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym;
 • - możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy;
 • - 2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
 • - opiekę polskiego koordynatora;
 • - bezpłatny transport do pracy;
 • - możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania;
 • - zwrot kosztów za dojazd do Niemiec.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@lps.ag lub lub o kontakt pod numerem telefonu: 71 750 44 44

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.”

Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Administratorem danych osobowych jest spółka LPS GmbH, Güterfelder Damm 7114532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer: Krzysztof Tobolski, Jirka Bol Amtsgericht Potsdam HRB 25010, Steuernummer 046/113/02679; UStIdNr. DE282579315 ogłaszająca rekrutację. Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: info@lps.ag

Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, która może być w każdej chwili cofnięta.

Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy.

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Odbiorcami danych są: podmioty obsługujące stronę internetową, osoby upoważnione do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, podmioty powiązane z Administratorem, pomioty przetwarzające dane.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Formularz aplikacyjny

Aplikujesz na stanowisko: Komisjoner karmy dla zwierząt

ID oferty: 75

Imię*
Nazwisko*
Numer telefonu*
Adres e-mail*
*Pola obowiązkoweREGULAMIN STRONY
facebook