Oferta szczegóły de

Home / Oferta szczegóły de

ID oferty: 216

Komisjoner art. spożywczych


Miasto:

Geisenfeld (Niemcy)

Stawka:

14,15 €/h

Opis oferty:

Firma Instore Solution Services Polska Sp. z o.o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 15486), która zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie pracy tymczasowej. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy .

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Komisjoner art. spożywczych na dział Frische (1°C)

Miejsce pracy: Geisenfeld

Oferujemy:

 • - zarobki ok. 2150€ brutto miesięcznie Dział Frische 1°C (14,15 € brutto/h) wypłacane zawsze w terminie,
 • - niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym,
 • - firmowe zakwaterowanie,
 • - bezpłatny transport do pracy,
 • - możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy,
 • - 2 dni płatnego urlopu za każdy pełny przepracowany miesiąc, dodatki za święta;
 • - obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu;
 • - możliwość wyrobienia Niemieckich uprawnień na wózki elektryczne do kompletacji zamówień;
 • - opiekę polskiego koordynatora.

WYMAGANIA:

 • - chęć do pracy,
 • - znajomość podstaw języka niemieckiego niezbędnych do pracy z systemem głosowym (liczebniki);
 • - od pracowników wymagamy posiadania uprawnień na wózki elektryczne do zbierania zamówień. Jeżeli kandydat nie posiada takich uprawnień zobowiązany jest do ich wyrobienia. Koszt wynosi 70€ i jest w całości pokrywany przez pracodawcę, jeżeli pracownik będzie świadczył pracę na rzecz firmy min, 3 miesiące, w przeciwnym razie kwota zostanie odciągnięta od wypłaty pracownika;
 • - gotowość do wyjazdu do Niemiec;
 • - mile widziane prawo jazdy.

OBOWIĄZKI:

 • - zbieranie artykułów spożywczych przy pomocy systemu głosowego (pick by voice) na wózkach do kompletacji zamówień z niskiego poziomu;
 • - pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki;
 • - inne drobne prace magazynowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.”

Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Administratorem danych osobowych jest spółka LPS GmbH, Güterfelder Damm 7114532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer: Krzysztof Tobolski, Jirka Bol Amtsgericht Potsdam HRB 25010, Steuernummer 046/113/02679; UStIdNr. DE282579315 ogłaszająca rekrutację. Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: info@lps.ag

Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, która może być w każdej chwili cofnięta.

Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy.

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Odbiorcami danych są: podmioty obsługujące stronę internetową, osoby upoważnione do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, podmioty powiązane z Administratorem, pomioty przetwarzające dane.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Formularz aplikacyjny

Aplikujesz na stanowisko: Komisjoner art. spożywczych

ID oferty: 216

  Imię*

  Nazwisko*

  Numer telefonu*

  Adres e-mail*

  *Pola obowiązkoweREGULAMIN STRONY